У цьому розділі представлені Погодні живі шпалери для Android 4.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Погодні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Neon racing car hologram (Неонова гоночна автомобільна голограма)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 69
Neon racing car hologram - неонові 3D шпалери для любителів спортивних автомобілів і автоперегонів. Створіть унікальний і стильний вигляд Вашого пристрою, встановивши ці шпалери разом з пакетом дизайнерських іконок, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 17 719
 | 
Популярність: 4 063
Thunder (Грім)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 39
Пригоди - чаруюча тема з красивими живими шпалерами з грозою на нічному небі і колекцією дизайнерських значків для програм робочого столу. Насолоджуйтеся спалахами блискавок на екрані Вашого пристрою і отримуйте точні зведення погоди у вибраному регіоні.
Переглядів: 12 767
 | 
Популярність: 2 333
Music life (Музичне життя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,0
Голосів: 7
Music life - цікава і стильна тема з шпалерами у вигляді музичного графіті і набором значків у тон. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб створити індивідуальний і модний образ Вашого пристрою.
Переглядів: 4 975
 | 
Популярність: 636
Colorful ball (Барвиста куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 17
Colorful ball - ніжна і красива тема з барвистою кулькою і рослиною всередині. Прикрасьте свій пристрій новими милими шпалерами з гарним набором значків під стиль фонової картинки, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 4 629
 | 
Популярність: 619
Marshmallow candy (Цукерки з зефіру)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 13
Marshmallow candy - смачна тема з дуже милими шпалерами з симпатичним зефіром для Вашого пристрою. Побавте себе смачненьким додатком, який обов'язково буде приносити Вам радість, затишок та гармонію в душі.
Переглядів: 3 652
 | 
Популярність: 464
Fast theme (Швидкісна тема)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 38
Fast theme - стильна тема для Вашого пристрою, призначена для тих, хто любить машини, швидкість і досконалість в деталях. Встановіть якісні шпалери зі спортивними машинами на робочий екран в комплекті з красивими значками, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 10 862
 | 
Популярність: 2 265
New Year 2018 (Новий рік 2018)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 27
New Year 2018 - яскраві й святкові живі шпалери, присвячені Новому року 2018. Створіть собі святковий настрій вже сьогодні і насолодіться чудовими 3D ефектами, встановивши цей додаток на свій пристрій. Вбудовані годинник і погода стануть прекрасними доповненнями до інших можливостей.
Переглядів: 9 696
 | 
Популярність: 1 110
Gold theme for Samsung Galaxy S8 Plus (Золота тема для Samsung Galaxy S8 Plus)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 15
Gold theme for Samsung Galaxy S8 Plus - розкішна золота тема з живими шпалерами, спеціально призначена для нового стильного смартфона Samsung Galaxy S8 Plus. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб виділити Ваш пристрій серед інших і надати йому ще більше стилю.
Переглядів: 5 880
 | 
Популярність: 927
Black technology (Чорна технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 24
Black technology - чудова тема для Вашого пристрою в чорних і зелених відтінках з 3D погодою і годинником. Насолоджуйтеся якістю і високою швидкістю роботи додатка, який з легкістю зробить Ваш пристрій індивідуальним.
Переглядів: 6 193
 | 
Популярність: 1 412
Space galaxy 3D (Космічна галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 17
Space galaxy 3D - прикрасьте свій пристрій живими шпалерами з дизайнерським пакетом значків в стилі космічної галактики. Яскрава голограма в поєднанні з точним прогнозом погоди і годинником зроблять екран Вашого пристрою стильним і практичним.
Переглядів: 6 072
 | 
Популярність: 1 093
Luxury vintage rose (Розкішна вінтажна троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 24
Luxury vintage rose - виділіть свій пристрій з безлічі інших, надавши йому унікальний і розкішний вигляд з красивою трояндою в вінтажному стилі. Додатковою перевагою цих шпалер будуть прогноз погоди і час в будь-якому, вибраному Вами, місці.
Переглядів: 8 000
 | 
Популярність: 1 002
Live weather (Жива погода)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 19
Live weather - красиві живі шпалери з точним прогнозом погоди на тиждень, високоякісними картинками фону і різними анімованими ефектами. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і отримуйте точне зведення погоди в будь-який момент часу і у будь-якій точці світу.
Переглядів: 8 311
 | 
Популярність: 1 854
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.0.1 . Рубрика: Погодні - завантажити живі шпалери для Android 4.0.1 безкоштовно.