У цьому розділі представлені Погодні живі шпалери для Android 4.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Погодні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Neon hero 3D (Неоновий герой 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 59
Neon hero 3D - неонові живі 3D шпалери з фантастичним роботом, дизайнерським набором значків для додатків і різноманітними світловими ефектами. Надайте яскравий та унікальний стиль Вашому смартфону або планшету, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 11 469
 | 
Популярність: 2 500
Neon racing car hologram (Неонова гоночна автомобільна голограма)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 119
Neon racing car hologram - неонові 3D шпалери для любителів спортивних автомобілів і автоперегонів. Створіть унікальний і стильний вигляд Вашого пристрою, встановивши ці шпалери разом з пакетом дизайнерських іконок, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 27 331
 | 
Популярність: 6 143
Thunder (Грім)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 48
Пригоди - чаруюча тема з красивими живими шпалерами з грозою на нічному небі і колекцією дизайнерських значків для програм робочого столу. Насолоджуйтеся спалахами блискавок на екрані Вашого пристрою і отримуйте точні зведення погоди у вибраному регіоні.
Переглядів: 16 165
 | 
Популярність: 2 964
Music life (Музичне життя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,4
Голосів: 13
Music life - цікава і стильна тема з шпалерами у вигляді музичного графіті і набором значків у тон. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб створити індивідуальний і модний образ Вашого пристрою.
Переглядів: 7 221
 | 
Популярність: 908
Colorful ball (Барвиста куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 19
Colorful ball - ніжна і красива тема з барвистою кулькою і рослиною всередині. Прикрасьте свій пристрій новими милими шпалерами з гарним набором значків під стиль фонової картинки, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 6 206
 | 
Популярність: 786
Marshmallow candy (Цукерки з зефіру)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 14
Marshmallow candy - смачна тема з дуже милими шпалерами з симпатичним зефіром для Вашого пристрою. Побавте себе смачненьким додатком, який обов'язково буде приносити Вам радість, затишок та гармонію в душі.
Переглядів: 5 183
 | 
Популярність: 564
Fast theme (Швидкісна тема)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 52
Fast theme - стильна тема для Вашого пристрою, призначена для тих, хто любить машини, швидкість і досконалість в деталях. Встановіть якісні шпалери зі спортивними машинами на робочий екран в комплекті з красивими значками, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 14 304
 | 
Популярність: 3 004
New Year 2018 (Новий рік 2018)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 32
New Year 2018 - яскраві й святкові живі шпалери, присвячені Новому року 2018. Створіть собі святковий настрій вже сьогодні і насолодіться чудовими 3D ефектами, встановивши цей додаток на свій пристрій. Вбудовані годинник і погода стануть прекрасними доповненнями до інших можливостей.
Переглядів: 11 514
 | 
Популярність: 1 153
Gold theme for Samsung Galaxy S8 Plus (Золота тема для Samsung Galaxy S8 Plus)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 20
Gold theme for Samsung Galaxy S8 Plus - розкішна золота тема з живими шпалерами, спеціально призначена для нового стильного смартфона Samsung Galaxy S8 Plus. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб виділити Ваш пристрій серед інших і надати йому ще більше стилю.
Переглядів: 8 319
 | 
Популярність: 1 150
Black technology (Чорна технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 32
Black technology - чудова тема для Вашого пристрою в чорних і зелених відтінках з 3D погодою і годинником. Насолоджуйтеся якістю і високою швидкістю роботи додатка, який з легкістю зробить Ваш пристрій індивідуальним.
Переглядів: 8 307
 | 
Популярність: 1 791
Space galaxy 3D (Космічна галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 21
Space galaxy 3D - прикрасьте свій пристрій живими шпалерами з дизайнерським пакетом значків в стилі космічної галактики. Яскрава голограма в поєднанні з точним прогнозом погоди і годинником зроблять екран Вашого пристрою стильним і практичним.
Переглядів: 7 880
 | 
Популярність: 1 343
Luxury vintage rose (Розкішна вінтажна троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 26
Luxury vintage rose - виділіть свій пристрій з безлічі інших, надавши йому унікальний і розкішний вигляд з красивою трояндою в вінтажному стилі. Додатковою перевагою цих шпалер будуть прогноз погоди і час в будь-якому, вибраному Вами, місці.
Переглядів: 12 074
 | 
Популярність: 1 133
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.0.1 . Рубрика: Погодні - завантажити живі шпалери для Android 4.0.1 безкоштовно.