У цьому розділі представлені Фон живі шпалери для Android 4.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фон, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Water ripple (Водні брижі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,4
Голосів: 8
Water ripple - красиві живі шпалери з бірюзовою водною гладдю. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і спостерігайте за водними брижами і колами на воді при кожному дотику до екрану Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 2 225
 | 
Популярність: 342
Planes by Jan Las (Літаки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,4
Голосів: 6
Planes by Jan Las - дивовижні живі шпалери з красивими літаками різних моделей, кружляючих у повітрі. Насолоджуйтесь польотами пасажирських, військових, спортивних та інших літаків на екрані свого пристрою.
Переглядів: 1 560
 | 
Популярність: 211
Pirates (Пірати)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 6
Pirates - стильні живі шпалери з піратською символікою і страхітливими піратами. Вирушайте в захоплюючу й повну небезпек пригоду разом з морськими піратами в пошуках загублених скарбів і відважних битв.
Переглядів: 2 554
 | 
Популярність: 345
Tanks 4K (Танки 4K)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 11
Tanks 4K - унікальні живі шпалери, створені для справжніх любителів танків і армії. Зробіть свій пристрій оригінальним і стильним, встановивши на нього ці відео шпалери з військовою технікою, що здійснює бойові маневри.
Переглядів: 2 962
 | 
Популярність: 446
Photo cube 3D (Фото куб 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 18
Photo cube 3D - унікальні живі 3D шпалери з кубом, на кожній стороні якого Ви зможете розмістити вибрані фото або картинки. Здивуйте своїх друзів новим стильним виглядом Вашого пристрою і нехай улюблені фото завжди будуть поруч.
Переглядів: 4 498
 | 
Популярність: 598
Battlefield (Поле битви)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,9
Голосів: 15
Battlefield - красиві живі шпалери з реалістичними ефектами, спеціально створені для шанувальників військової техніки. Відчуйте себе керуючим танком або гвинтокрилом на полі битви, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 4 067
 | 
Популярність: 646
Love: Clock by Venkateshwara apps (Любов: Годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 28
Love: Clock by Venkateshwara apps - романтичні живі шпалери з любовною тематикою і аналоговим годинником у формі серця. Подаруйте собі романтичний настрій і прикрасьте екран свого пристрою цими милими шпалерами.
Переглядів: 5 872
 | 
Популярність: 533
Sweet dolls (Милі ляльки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 11
Sweet dolls - милі живі шпалери з чарівними ляльками і красивими анімованими ефектами у вигляді літаючих сердечок, метеликів і блискіток. Створіть унікальний образ свого пристрою і даруйте собі радість та гарний настрій кожен день.
Переглядів: 2 923
 | 
Популярність: 228
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 45
Fire by MISVI Apps for Your Phone - стильні живі шпалери з вогняними черепами, написами і фігурами. Зробіть свій пристрій ще більш яскравим, унікальним і стильним, встановивши на екран живе полум'я, вогненний знак або палаючу свічку.
Переглядів: 9 641
 | 
Популярність: 1 874
Dreamcatcher (Ловець снів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 22
Dreamcatcher - дивовижні живі шпалери з індіанським талісманом, який захищає сплячого від злих духів і поганих снів. Створіть унікальний образ свого пристрою і насолоджуйтеся красивими амулетами, які будуть дарувати Вам тільки позитивні емоції.
Переглядів: 7 188
 | 
Популярність: 849
Moon slide (Місячна гірка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 24
Moon slide - казкові живі шпалери з чарівною гіркою у формі місяця, на якій катаються кумедні чоловічки. Відвідайте дивовижну країну, де живуть маленькі мешканці в різнокольорових будиночках, які із задоволенням поділяться з Вами гарним настроєм.
Переглядів: 4 535
 | 
Популярність: 570
Pixel rain (Піксельний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 30
Pixel rain - оригінальні живі шпалери у вигляді падаючих пікселів на екрані. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь красою падіння маленьких різнокольорових квадратиків, які подарують Вам душевну рівновагу.
Переглядів: 7 011
 | 
Популярність: 1 059
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.0.1 . Рубрика: Фон - завантажити живі шпалери для Android 4.0.1 безкоштовно.