У цьому розділі представлені Фон живі шпалери для Android 4.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фон, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Pixel rain (Піксельний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 18
Pixel rain - оригінальні живі шпалери у вигляді падаючих пікселів на екрані. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь красою падіння маленьких різнокольорових квадратиків, які подарують Вам душевну рівновагу.
Переглядів: 4 140
 | 
Популярність: 560
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 10
Snowman by BlackBird Wallpapers - милі живі шпалери з кумедними казковими сніговиками. Подаруйте собі святковий настрій і прогуляйтеся по зимовій казці, яка обов'язково принесе Вам радість і зробить Ваш пристрій ще більш привабливим.
Переглядів: 1 657
 | 
Популярність: 115
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 14
Neon by MISVI Apps for Your Phone - яскраві і оригінальні живі шпалери з неоновими картинками. Створіть унікальний образ свого пристрою, встановивши на екран ці шпалери і зробивши його ще яскравішим і привабливішим.
Переглядів: 4 753
 | 
Популярність: 669
Purple diamond butterfly (Фіолетовий діамантовий метелик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 11
Purple diamond butterfly - стильні живі шпалери з фіолетовими діамантовими метеликами і блискучою анімацією. Прикрасьте екран яскравими та модними шпалерами, які створять унікальний образ Вашого пристрою.
Переглядів: 3 442
 | 
Популярність: 377
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 35
Black by Cute Live Wallpapers And Backgrounds - стильні живі шпалери з тваринами і предметами на чорному тлі. Прикрасьте свій смартфон або планшет оригінальними живими шпалерами, створеними спеціально для любителів темних тонів.
Переглядів: 6 351
 | 
Популярність: 1 026
Golden shine (Золотий блиск)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 19
Golden shine - красива тема для Вашого пристрою з прекрасними живими шпалерами в золотистих тонах. Використовуйте вбудовані анімаційні ефекти у вигляді шлейфу з блискіток при дотику до екрану, щоб надати шпалерам ще більш реалістичний і стильний вигляд.
Переглядів: 6 986
 | 
Популярність: 885
Dark black (Темно-чорний)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 21
Dark black - елегантні живі шпалери, спеціально для любителів темних відтінків. Встановіть ці шпалери на екран пристрою і насолоджуйтеся його стильним виглядом і практичністю використання пристрою в темряві, не привертаючи, тим самим, до себе уваги.
Переглядів: 9 263
 | 
Популярність: 1 801
Water galaxy (Водна галактика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 59
Water galaxy - легкі і ніжні живі шпалери з красивими водними ефектами та анімацією. Відчуйте себе повелителем водної стихії, коли вода реагує на Ваші дотики і підпорядковується Вашим бажанням.
Переглядів: 13 984
 | 
Популярність: 3 192
Gold theme for Samsung Galaxy S8 Plus (Золота тема для Samsung Galaxy S8 Plus)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 15
Gold theme for Samsung Galaxy S8 Plus - розкішна золота тема з живими шпалерами, спеціально призначена для нового стильного смартфона Samsung Galaxy S8 Plus. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб виділити Ваш пристрій серед інших і надати йому ще більше стилю.
Переглядів: 5 937
 | 
Популярність: 931
Laser green light (Лазерне зелене світло)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 18
Laser green light - встановіть на екран Вашого пристрою яскраві неонові живі шпалери з зеленим лазерним світлом і красивими іконками для значків робочого столу. Якщо Вам подобається зелений колір і високі технології, Ви обов'язково залишитеся задоволеними цим додатком.
Переглядів: 4 785
 | 
Популярність: 889
Gold silk (Золота розкіш)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 23
Gold silk - розкішні дизайнерські живі шпалери для Вашого пристрою в стилі золотого шовку з мерехтливими діамантами. Додайте стилю, привабливості та індивідуальності своєму пристрою, встановивши ці шпалери на робочий стіл.
Переглядів: 5 907
 | 
Популярність: 1 129
Photo wall FX (Фотостена)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 7
Photo wall FX - додайте анімований колаж з улюблених фотографій на екран Вашого пристрою. Використовуйте всілякі ефекти, такі як: ефект живопису, чорно-біла фотографія, ефект затемнення, обертання і наближення фотографії для поліпшення якості відображення.
Переглядів: 2 829
 | 
Популярність: 294
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.0.1 . Рубрика: Фон - завантажити живі шпалери для Android 4.0.1 безкоштовно.