У цьому розділі представлені Фон живі шпалери для Android 4.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фон, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Fire tornado (Вогняний торнадо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 6
Fire tornado - вражаючі живі шпалери з вогняним торнадо, який лякає і заворожує своєю силою і красою. Відчуйте всю міць і велич вогняної стихії, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 628
 | 
Популярність: 339
About love by Lux Live Wallpapers (Про кохання)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
About love by Lux Live Wallpapers - прекрасні живі шпалери на тему кохання і романтичних відносин. Подаруйте красиві і яскраві освідчення своїм близьким та створіть романтичний настрій, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 975
 | 
Популярність: 86
Cute princess by Lux Live Wallpapers (Мила принцеса)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 6
Cute princess by Lux Live Wallpapers - милі живі шпалери з чарівними принцесами і красивими анімаційними ефектами. Поділіться гарним настроєм з своїми друзями і близькими, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 1 605
 | 
Популярність: 93
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 3
Fire by Lux Live Wallpapers - захоплюючі живі шпалери з оригінальним поданням вогняної стихії. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивовижними анімаційними ефектами у вигляді вогняної квітки і полум'я у формі серця.
Переглядів: 1 893
 | 
Популярність: 268
Neon hearts by Live Wallpapers 3D (Неонові серця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 1
Neon hearts by Live Wallpapers 3D - неонові живі шпалери з яскравою квіткою з пелюстками у формі сердечок. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими позитивними шпалерами і насолоджуйтеся красивим візерунком і цікавою анімацією.
Переглядів: 1 054
 | 
Популярність: 94
Candy HD (Цукерки HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 4
Candy HD - оригінальні і якісні шпалери з безліччю різнокольорових цукерок. Встановіть ці смачні шпалери і отримайте заряд гарного настрою на весь день, зробивши екран свого пристрою яскравим і привабливим.
Переглядів: 1 598
 | 
Популярність: 177
Fountain 3D (Фонтан 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 22
Fountain 3D - дивовижні живі 3D шпалери з декоративними фонтанами на тлі красивих пейзажів. Створіть заспокійливу атмосферу і насолоджуйтеся повільним падінням води у фонтані, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 6 727
 | 
Популярність: 866
Ink by Wasabi (Чорнило)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 17
Ink by Wasabi - оригінальні живі шпалери з абстрактними розводами різнокольорових чорнил і анімаційними ефектами. Підніміть собі настрій цими яскравими і стильними шпалерами, встановивши їх на свій пристрій.
Переглядів: 4 578
 | 
Популярність: 1 090
Water drop (Крапля води)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 20
Water drop - дивовижні живі шпалери з красивою водною поверхнею, на яку падають краплі води. Встановіть ці стильні шпалери на екран свого пристрою і оточіть себе спокійною атмосферою гармонії і затишку.
Переглядів: 6 033
 | 
Популярність: 912
Water ripple (Водні брижі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 12
Water ripple - красиві живі шпалери з бірюзовою водною гладдю. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і спостерігайте за водними брижами і колами на воді при кожному дотику до екрану Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 4 144
 | 
Популярність: 611
Planes by Jan Las (Літаки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 10
Planes by Jan Las - дивовижні живі шпалери з красивими літаками різних моделей, кружляючих у повітрі. Насолоджуйтесь польотами пасажирських, військових, спортивних та інших літаків на екрані свого пристрою.
Переглядів: 2 754
 | 
Популярність: 397
Pirates (Пірати)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 9
Pirates - стильні живі шпалери з піратською символікою і страхітливими піратами. Вирушайте в захоплюючу й повну небезпек пригоду разом з морськими піратами в пошуках загублених скарбів і відважних битв.
Переглядів: 3 473
 | 
Популярність: 468
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.0.1 . Рубрика: Фон - завантажити живі шпалери для Android 4.0.1 безкоштовно.