У цьому розділі представлені Пейзаж живі шпалери для Android 4.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Пейзаж, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Tropical by BlackBird Wallpapers - тропічні живі шпалери з красивими південними пейзажами, піщаними пляжами і екзотичними рослинами. Подаруйте собі можливість прогулятися по безлюдним пляжам і насолодіться прекрасними видами дикої природи.
Переглядів: 388
 | 
Популярність: 29
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,7
Голосів: 10
Thunderstorm by BlackBird Wallpapers - чудові та грізні живі шпалери з величезним грозовим штормом. Спостерігайте за наближенням стихії і яскравими блискавками з проливним дощем на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 1 746
 | 
Популярність: 312
Planes by Jan Las (Літаки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,4
Голосів: 6
Planes by Jan Las - дивовижні живі шпалери з красивими літаками різних моделей, кружляючих у повітрі. Насолоджуйтесь польотами пасажирських, військових, спортивних та інших літаків на екрані свого пристрою.
Переглядів: 1 579
 | 
Популярність: 213
Forest birds (Лісові птахи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 22
Forest birds - красиві живі шпалери з яскравими літаючими різнокольоровими пташками на тлі зеленого лісу і ведмежого сімейства. Прикрасьте екран свого пристрою і підніміть собі настрій цими чарівними шпалерами.
Переглядів: 4 328
 | 
Популярність: 741
Magic blue fall (Чарівний синій водоспад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 26
Magic blue fall - заспокійливі живі шпалери з синім блискучим водоспадом. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за потоком води з красивими анімаційними ефектами, оточивши себе заспокійливою атмосферою.
Переглядів: 5 063
 | 
Популярність: 843
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 8
Beach by Byte Mobile - заспокійливі живі шпалери з прекрасним видом на пляж і повільно рухомими хвилями. Насолоджуйтеся заспокійливою атмосферою у будь-який час і де б Ви не знаходилися, просто глянувши на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 313
 | 
Популярність: 288
Africa 3D (Африка 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 20
Africa 3D - дивовижні живі 3D шпалери з африканськими тваринами і пейзажами. Досліджуйте світ африканської фауни і спостерігайте за поведінкою диких носорогів і жирафів, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 018
 | 
Популярність: 520
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 19
Rain by mathias stavrou - спокійні живі шпалери з дощовими пейзажами та звуками падаючих крапель і грому. Насолоджуйтеся заколисуючою мелодією дощу з гуркотом грому і слідкуйте за краплями, які падають прямо на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 4 889
 | 
Популярність: 849
Thunderstorm sounds (Звуки грози)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 10
Thunderstorm sounds - заспокійливі живі шпалери зі звуками грозового шторму і дощу. Підберіть на свій смак картинку для робочого столу Вашого пристрою і насолоджуйтеся спокійною атмосферою падаючих крапель або гуркотом грому.
Переглядів: 2 772
 | 
Популярність: 290
Butterfly 3D by taptechy (Метелик 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 51
Butterfly 3D by taptechy - красиві живі 3D шпалери з яскравими тропічними метеликами, які літають на тлі дикої природи. Подаруйте собі літній настрій, прикрасивши свій пристрій цими чарівними шпалерами.
Переглядів: 10 922
 | 
Популярність: 1 454
Lightning storm 3D (Грозовий шторм 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 41
Lightning storm 3D - красиві і чарівні живі 3D шпалери з грозовим штормом. Насолоджуйтесь чудовим сяйвом блискавок і відчуйте всю силу природної стихії, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 10 068
 | 
Популярність: 2 253
Poppy field (Макове поле)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 22
Poppy field - красиві живі шпалери з маковими полями. Спостерігайте за рухом сонця від сходу до заходу, за тим, як пливуть хмари і день плавно змінює ніч. Змінюйте швидкість вітру і розмір місяця і насолоджуйтеся польотами птахів над квітучими полями.
Переглядів: 8 390
 | 
Популярність: 846
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.0.1 . Рубрика: Пейзаж - завантажити живі шпалери для Android 4.0.1 безкоштовно.