У цьому розділі представлені Пейзаж живі шпалери для Android 4.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Пейзаж, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Andaman paradise (Андаманський рай)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 6
Andaman paradise - красиві живі шпалери з мальовничим пейзажем далеких островів. Рушайте в захоплюючу подорож по тропічним Андаманським островам і насолоджуйтеся блакиттю води і зеленню гірських вершин.
Переглядів: 3 129
 | 
Популярність: 293
Spring by Amax LWPS (Весна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 15
Spring by Amax LWPS - ніжні весняні живі шпалери з краплями роси на перших квітах. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими шпалерами і насолоджуйтеся першими теплими днями, зігрітими променями весняного сонця, які обов'язково піднімуть Вам настрій.
Переглядів: 4 968
 | 
Популярність: 417
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 9
Spring by Wisesoftware - красиві весняні шпалери, здатні надихнути на щось прекрасне. Відчуйте наближення весни і аромат прекрасних квітів, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 3 129
 | 
Популярність: 330
Falling snow (Падаючий сніг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,8
Голосів: 8
Falling snow - красиві живі шпалери з зимовими пейзажами і повільно падаючим снігом. Насолодіться красою живої природи і відвідайте безкраї засніжені поля і ліси, спостерігайте за сходом сонця з висоти білосніжних гірських вершин.
Переглядів: 3 930
 | 
Популярність: 504
Night sky by BlackBird Wallpapers (Нічне небо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 11
Night sky by BlackBird Wallpapers - фантастичні живі шпалери з красивим видом зірок і планет на нічному небі. Спостерігайте за метеоритним дощем, рухом планет і зміною кольору хмар на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 3 775
 | 
Популярність: 643
Autumn sunny day (Осінній сонячний день)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 4
Autumn sunny day - казкові живі шпалери з гарним осіннім пейзажем, пожовклими деревами і ставком з каченятами. Прикрасьте екран свого пристрою яскравими барвистими шпалерами, які будуть піднімати Вам настрій кожен день.
Переглядів: 1 543
 | 
Популярність: 186
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 4
Leaves by BlackBird Wallpapers - літні живі шпалери з зеленим листям на тлі блакитного неба. Створіть унікальний образ свого пристрою і насолоджуйтеся його новим гарним виглядом, використовуючи вбудовану анімацію з падаючого листя.
Переглядів: 2 227
 | 
Популярність: 307
Jungle waterfall (Водоспад в джунглях)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 17
Jungle waterfall - барвисті живі шпалери з диким водоспадом в джунглях і стильними анімованими ефектами. Прикрасьте екран Вашого пристрою яскравими шпалерами з соковитою зеленню джунглів, блакитною водою водоспаду і літаючими різнокольоровими метеликами.
Переглядів: 4 894
 | 
Популярність: 556
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 11
Garden HD by Play200 - красиві шпалери з квітучими і декоративними садами. Прогуляйтеся по алеях поруч з красивими клумбами з різнокольоровими квітами, відпочиньте на декоративній лавці поруч з викладеною камінчиками доріжкою і насолоджуйтеся красою природи.
Переглядів: 2 033
 | 
Популярність: 128
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,8
Голосів: 16
Zen garden by BlackBird Wallpapers - дивовижні живі шпалери з східним садом, які стануть яскравою прикрасою Вашого смартфона або планшета. Створіть унікальний вигляд пристрою на кожен день, використовуючи різноманітні фони та інтерактивні ефекти.
Переглядів: 4 262
 | 
Популярність: 355
Winter snow by HD WALL MEDIA (Зимовий сніг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 17
Winter snow by HD WALL MEDIA - красиві живі шпалери з зимовим пейзажем. Прикрасьте екран свого пристрою видами зимового засніженого лісу, на узліссі якого розташувалося невелике село з освітленими маленькими дерев'яними будиночками.
Переглядів: 5 007
 | 
Популярність: 583
Snowy night by Live wallpaper HD (Снігова ніч)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 8
Snowy by night Live wallpaper HD - казкові зимові живі шпалери з падаючим снігом. Створіть приємну атмосферу тепла і затишку, коли безліч сніжинок кружляє у вечірньому небі, повільно опускаючись на сонне місто.
Переглядів: 3 321
 | 
Популярність: 346
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.0.1 . Рубрика: Пейзаж - завантажити живі шпалери для Android 4.0.1 безкоштовно.