У цьому розділі представлені Квіти живі шпалери для Android 4.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Квіти, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Sunflowers (Соняшники)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 3
Sunflowers - літні живі шпалери з великими полями зростаючих соняшників і пурхаючими червоними метеликами. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивовижними сонячними рослинами, які повертають свої квіти в бік сонця.
Переглядів: 1 182
 | 
Популярність: 89
Lavender by orchid (Лаванда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Lavender by orchid - красиві живі шпалери з квітучими лавандовими полями. Прикрасьте екран свого пристрою прекрасними квітами лаванди і відчуйте їх ніжний аромат, принесений теплим весняним вітром.
Переглядів: 969
 | 
Популярність: 52
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,2
Голосів: 5
Sakura by live wallpaper HongKong - дивовижно прекрасні живі шпалери з весняною квітучою сакурою і падаючими рожевими пелюстками. Прикрасьте екран свого пристрою цими милими шпалерами і надихніть себе на щось прекрасне.
Переглядів: 967
 | 
Популярність: 53
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 8
Nature HD by Live Wallpapers Ltd. - красиві живі шпалери, що поєднують в собі дивовижні види дикої природи і анімаційні ефекти. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими шпалерами і налаштуйте анімацію, яка дозволяє наблизити, віддалити і обертати зображення.
Переглядів: 2 936
 | 
Популярність: 375
Red rose by DynamicArt Creator (Червона троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 12
Red rose by DynamicArt Creator - ніжні і прекрасні живі шпалери з витонченими зростаючими червоними трояндами, падаючими пелюстками і краплями дощу. Насолоджуйтесь прекрасним цвітінням троянд і відчуйте їх аромат, прикрасивши свій екран цими шпалерами.
Переглядів: 3 909
 | 
Популярність: 602
Autumn flower (Осіння квітка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 5
Autumn flower - милі живі шпалери з красивим букетом з осінніх квітів, прикрашені ефектами анімації. Відчуйте прохолоду і свіжість осіннього повітря і насолоджуйтеся красою осінніх квітів, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 1 150
 | 
Популярність: 118
Tropical flowers (Тропічні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 7
Tropical flowers - яскраві живі шпалери з незвичайно красивими тропічними квітами і анімацією, що робить шпалери більш реалістичними. Підніміть собі настрій прекрасними тропічними квітами, прикрасивши ними екран свого пристрою.
Переглядів: 1 374
 | 
Популярність: 143
Tulips by Live Wallpapers 3D (Тюльпани)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 7
Tulips by Live Wallpapers 3D - весняні живі шпалери з гарними різнокольоровими тюльпанами і оригінальними анімаційними ефектами. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими яскравими тюльпанами і відчуйте аромат і свіжість весни.
Переглядів: 1 227
 | 
Популярність: 122
Rose clock by Mobile Masti Zone (Годинник з трояндою)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 8
Rose clock by Mobile Masti Zone - романтичні живі шпалери з красивими аналоговими годинниками, оформленими букетами троянд. Прикрасьте екран свого пристрою цими милими шпалерами і надихніть себе на нові ідеї, щоб зробити приємні сюрпризи своїм близьким.
Переглядів: 2 056
 | 
Популярність: 184
Spring flowers by SoundOfSource (Весняні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 5
Spring flowers by SoundOfSource - яскраві живі шпалери з весняними квітами і квітучими деревами. Відчуйте весняне тепло і запах лугових квітів, насолоджуйтеся спокійною атмосферою гармонії і щастя.
Переглядів: 1 885
 | 
Популярність: 123
Lotus by villeHugh (Лотос)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 6
Lotus by villeHugh - красиві живі шпалери з чудовими рожевими квітами і анімаційними ефектами. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся ясним сонячним днем і красивим озером, на березі якого ростуть ніжні квіти лотоса.
Переглядів: 2 626
 | 
Популярність: 285
Rose: Raindrop (Роза: Крапля дощу)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 8
Rose: Raindrop - красиві живі шпалери з прекрасними запашними трояндами під краплями дощу. Подаруйте своєму пристрою новий вишуканий вигляд, який підкреслить Вашу індивідуальність і налаштує на позитив.
Переглядів: 2 831
 | 
Популярність: 293
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.0.1 . Рубрика: Квіти - завантажити живі шпалери для Android 4.0.1 безкоштовно.