У цьому розділі представлені Квіти живі шпалери для Android 4.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Квіти, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Cherry in blossom by BlackBird Wallpapers (Квітуча вишня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 4
Cherry in blossom by BlackBird Wallpapers - красиві і ніжні живі шпалери з квітучими вишневими деревами. Подаруйте собі романтичний весняний настрій, встановивши на екран свого пристрою ці дивовижні шпалери.
Переглядів: 1 625
 | 
Популярність: 126
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 11
Roses by Cute Live Wallpapers And Backgrounds - красиві живі шпалери з граціозними і прекрасними трояндами. Подаруйте собі романтичний настрій і прикрасьте екран свого пристрою цими чарівними шпалерами.
Переглядів: 4 595
 | 
Популярність: 450
Dandelions by Amax LWPS (Кульбаби)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 20
Dandelions by Amax LWPS - красиві живі шпалери з милими повітряними кульбабами. Створіть неповторний образ свого пристрою, прикрасивши екран весняними сонячними квітами, які обов'язково піднімуть Вам настрій.
Переглядів: 7 505
 | 
Популярність: 1 231
Poppy field (Макове поле)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 22
Poppy field - красиві живі шпалери з маковими полями. Спостерігайте за рухом сонця від сходу до заходу, за тим, як пливуть хмари і день плавно змінює ніч. Змінюйте швидкість вітру і розмір місяця і насолоджуйтеся польотами птахів над квітучими полями.
Переглядів: 8 390
 | 
Популярність: 846
Glowing flowers by My Live Wallpaper (Сяючі квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 54
Glowing flowers by My Live Wallpaper - неонові живі шпалери з гарними сяючими квітами. Відчуйте себе у весняному садку в оточенні прекрасних квітів і зробіть свій пристрій ще більш яскравим і привабливим.
Переглядів: 19 464
 | 
Популярність: 2 125
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 32
Roses by Live Wallpaper HD 3D - дивовижні живі шпалери для Вашого пристрою з чудовими трояндами. Подаруйте собі і тим, кого Ви любите букет з свіжозрізаних троянд, який обов'язково принесе радість і зігріє душу.
Переглядів: 8 520
 | 
Популярність: 592
Sunflower clock (Соняшник годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 23
Sunflower clock - оригінальні живі шпалери з аналоговим годинником у вигляді соняшника. Прикрасьте екран свого пристрою гарними і корисними шпалерами, які додадуть Вашому пристрою унікальності і Ви завжди будете в курсі точного часу.
Переглядів: 7 728
 | 
Популярність: 843
Spring by Amax LWPS (Весна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 24
Spring by Amax LWPS - ніжні весняні живі шпалери з краплями роси на перших квітах. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими шпалерами і насолоджуйтеся першими теплими днями, зігрітими променями весняного сонця, які обов'язково піднімуть Вам настрій.
Переглядів: 8 586
 | 
Популярність: 706
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 14
Spring by Wisesoftware - красиві весняні шпалери, здатні надихнути на щось прекрасне. Відчуйте наближення весни і аромат прекрасних квітів, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 6 161
 | 
Популярність: 554
Cherry in blossom (Квітуча вишня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 32
Cherry in blossom - яскраві живі шпалери з казково красивою квітучою сакурою на тлі містичного нічного саду. Відчуйте аромат рожевих квітів і насолодіться чарівною красою пейзажу, дивлячись на падіння пелюстків і рух хмар.
Переглядів: 9 263
 | 
Популярність: 1 049
Abstract sakura (Абстрактна сакура)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 8
Abstract sakura - ніжні живі шпалери з квітучою сакурою і анімацією з падаючих квітів і пелюсток. Перетворите зовнішній вигляд свого смартфона або планшета, встановивши дуже приємні для очей і ненав'язливі шпалери в якості фону робочого столу.
Переглядів: 4 102
 | 
Популярність: 340
Flowers by villeHugh (Квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 23
Flowers by villeHugh - яскраві живі шпалери з декоративними і дикорослими квітами. Насолоджуйтеся весняним цвітінням дерев, тропічними орхідеями і садовими трояндами. Використовуйте анімовані ефекти, щоб надати унікальність і реалістичність шпалерам.
Переглядів: 6 771
 | 
Популярність: 696
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.0.1 . Рубрика: Квіти - завантажити живі шпалери для Android 4.0.1 безкоштовно.