У цьому розділі представлені Фентезі живі шпалери для Android 4.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фентезі, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 22
Fantasy by Dream World HD Live Wallpapers - красиві живі шпалери з чарівними німфами, феями та єдинорогами. Прикрасьте свій пристрій цими шпалерами і подорожуйте по чарівному королівству фантазії, магії і любові.
Переглядів: 3 698
 | 
Популярність: 359
Fairy party (Свято фей)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,9
Голосів: 5
Fairy party - дивовижні живі шпалери з чарівними феями. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і рушайте у світ фантазій, в якому чарівні створіння чудово проводять час і діляться радістю з усіма своїми гостями.
Переглядів: 2 325
 | 
Популярність: 187
Cherry in blossom (Квітуча вишня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 23
Cherry in blossom - яскраві живі шпалери з казково красивою квітучою сакурою на тлі містичного нічного саду. Відчуйте аромат рожевих квітів і насолодіться чарівною красою пейзажу, дивлячись на падіння пелюстків і рух хмар.
Переглядів: 5 767
 | 
Популярність: 660
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 23
Unicorn by Cute Live Wallpapers And Backgrounds - дивовижні живі шпалери з чарівними єдинорогами і красивою анімацією. Пориньте в чудову казку, в якій живуть добрі феї, а прекрасні єдинороги їм вірно служать.
Переглядів: 5 950
 | 
Популярність: 550
The Moon (Місяць)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 7
The Moon - чарівні живі шпалери з природним супутником Землі, який буде змінювати свою форму від повного до півмісяця. Надайте своєму пристрою абсолютно новий вигляд і насолоджуйтеся видами Всесвіту з красивою анімацією.
Переглядів: 2 679
 | 
Популярність: 232
Night sky by BlackBird Wallpapers (Нічне небо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 11
Night sky by BlackBird Wallpapers - фантастичні живі шпалери з красивим видом зірок і планет на нічному небі. Спостерігайте за метеоритним дощем, рухом планет і зміною кольору хмар на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 3 957
 | 
Популярність: 669
Anime lovers (Аніме закохані)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,7
Голосів: 10
Anime lovers - романтичні живі шпалери з закоханими в жанрі аніме. Інсталюйте цей додаток на свій пристрій і подаруйте собі та своїм коханим свято любові і почуттів, даруйте один одному тільки позитивні емоції і насолоджуйтеся кожною миттю.
Переглядів: 2 039
 | 
Популярність: 201
Angels (Ангели)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 15
Angels - фентезійні живі шпалери з прекрасними дівчатами в образі ангелів. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими незвичайно красивими шпалерами, тим самим, підкресливши унікальність і стиль Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 5 858
 | 
Популярність: 499
Cryptic dragon (Загадковий дракон)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 48
Cryptic dragon - красиві 3D шпалери з величними драконами. Створіть свій казковий світ із загадковими міфічними драконами, щоб кожен день насолоджуватися красивим фентезі на екрані свого мобільного пристрою.
Переглядів: 8 149
 | 
Популярність: 1 685
Golden lion (Золотий лев)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 44
Golden lion - розкішні живі шпалери з ревучим золотим левом. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і надихніть себе і своїх друзів на сміливість, мужність і благородство, якими володіє цей величний цар звірів.
Переглядів: 7 902
 | 
Популярність: 1 590
Warrior (Воїн)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 18
Warrior - спеціально для любителів фентезі, барвисті живі шпалери з лицарями і воїнами з міфів і легенд. Пориньте в атмосферу середньовіччя і відчуйте дух війни, коли лицарі, одягнені в обладунки, виступали проти драконів і захищали королівства.
Переглядів: 5 709
 | 
Популярність: 774
Demon (Демон)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 15
Demon - спробуйте нові стильні та страшні живі шпалери з високоякісними зображеннями демонів, вампірів і інших злих створінь. Ці шпалери спеціально розроблені для любителів фільмів жахів і доповнені анімацією у вигляді іскор для більш реалістичного сприйняття.
Переглядів: 4 038
 | 
Популярність: 622
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.0.1 . Рубрика: Фентезі - завантажити живі шпалери для Android 4.0.1 безкоштовно.