У цьому розділі представлені Фентезі живі шпалери для Android 4.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фентезі, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Halloween by live wallpaper HongKong - містичні живі шпалери, присвячені святу Хелловіна. Пориньте в атмосферу таємничості і нічних жахів, коли в покинутому будинку спалахує світло і на нього злітаються відьми й привиди.
Переглядів: 832
 | 
Популярність: 110
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 3
Phoenix by 3D Top Live Wallpaper - красиві живі шпалери з вогненним птахом - феніксом і блискучими анімаційними ефектами. Перетворіть свій смартфон або планшет, встановивши на нього ці яскраві вогненні шпалери з птахом, що приносить щастя.
Переглядів: 842
 | 
Популярність: 66
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 5
Mermaid by BestWallpapersCollection - дивовижні фантастичні живі шпалери з чарівними русалоньками. Насолоджуйтесь чарівним підводним світом з його прекрасними казковими мешканками, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 874
 | 
Популярність: 127
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 6
Magic by Lux Live Wallpapers - фантастичні живі шпалери з дивовижними світами, в яких панує магія і живуть чарівні істоти. Виберіть один з світів і доторкніться до незвіданого, прикрасивши екран пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 3 230
 | 
Популярність: 374
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,0
Голосів: 6
Fairy by Lux Live Wallpapers - казкові живі шпалери з дивовижними чарівними феями, що мешкають у лісі. Створіть свою власну маленьку казку на екрані Вашого пристрою, яка буде щодня дарувати Вам гарний настрій.
Переглядів: 1 693
 | 
Популярність: 194
Romantic waterfall 3D (Романтичний водоспад 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 22
Romantic waterfall 3D - романтичні живі шпалери з літньою природою і красивим гірським водоспадом. Створіть спокійну і затишну атмосферу, встановивши ці шпалери з красивою анімацією на екран свого пристрою.
Переглядів: 3 848
 | 
Популярність: 405
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 15
Unicorn by Latest Live Wallpapers - фантастичні живі шпалери з чудовими казковими єдинорогами та красивими анімаційними ефектами. Пориньте в чудову казку з її добрими і красивими мешканцями, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 916
 | 
Популярність: 145
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 9
Mermaid by Latest Live Wallpapers - казкові живі шпалери з вродливими мешканками морських глибин - чарівними русалками. Створіть свою захоплюючу і дивовижну казку на екрані пристрою, обравши фон і анімаційні ефекти на свій смак.
Переглядів: 2 249
 | 
Популярність: 200
Bamboo house 3D (Бамбуковий будинок 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 5
Bamboo house 3D - таємничі живі шпалери з сутінковим лісом і побудованим з бамбука маленьким будиночком. Оновіть фон Вашого пристрою, створивши загадкову і спокійну атмосферу, в якій легко розмірковувати на будь-яку тему.
Переглядів: 3 047
 | 
Популярність: 461
Fantasy swamp (Фантастичне болото)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,6
Голосів: 10
Fantasy swamp - оригінальні живі шпалери з казковим краєвидом дикого болота і самотньо зростаючим над ним деревом. Пориньте в фантастичний світ, де живе мудрий пугач, пурхають червоні метелики і змінюються пори року.
Переглядів: 1 544
 | 
Популярність: 234
Spring cat (Весняний кошеня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 3
Spring cat - красиві і барвисті живі шпалери з чарівним сірим кошеням. Подаруйте собі весняний настрій і поділіться ним з оточуючими, встановивши ці шпалери з чудовим котиком і красивою анімацією на свій пристрій.
Переглядів: 1 147
 | 
Популярність: 106
Paper world by Live Wallpapers 3D (Паперовий світ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 3
Paper world by Live Wallpapers 3D - дивовижні живі шпалери з казковою країною, де все зроблено з паперу. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за корабликом, рибками і хмарами, які будуть рухатися по екрану Вашого пристрою.
Переглядів: 858
 | 
Популярність: 97
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.0.1 . Рубрика: Фентезі - завантажити живі шпалери для Android 4.0.1 безкоштовно.