У цьому розділі представлені Фентезі живі шпалери для Android 4.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фентезі, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Magic blue fall (Чарівний синій водоспад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 26
Magic blue fall - заспокійливі живі шпалери з синім блискучим водоспадом. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за потоком води з красивими анімаційними ефектами, оточивши себе заспокійливою атмосферою.
Переглядів: 5 011
 | 
Популярність: 839
Ghosts (Привиди)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 7
Ghosts - оригінальні живі шпалери з страхітливою колекцією містичних примар. Пориньте в атмосферу таємничості, відвідавши занедбані замки і пустельні темні вулиці, де чути тривожні звуки і мешкають привиди.
Переглядів: 3 080
 | 
Популярність: 447
Planet 3D (Планета 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 15
Planet 3D - дивовижні живі 3D шпалери з зруйнованою планетою після космічної війни. Встановіть ці шпалери і досліджуйте кожен куточок мертвої планети та її оточення за допомогою камери на екрані власного пристрою.
Переглядів: 4 765
 | 
Популярність: 852
Fire dragon 3D (Вогняний дракон 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 25
Fire dragon 3D - яскраві і чарівні 3D шпалери з вогняними драконами, дизайнерськими значками і красивими анімаційними ефектами. Зробіть свій пристрій ще більш стильним і привабливим, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 6 084
 | 
Популярність: 1 131
Fairy girl HD (Казкова дівчина HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 13
Fairy girl HD - захоплюючі живі шпалери з чарівними феями на тлі фантастичних пейзажів. Доторкніться до казки, в якій живуть прекрасні ельфійки і казкові феї і насолоджуйтеся кожен день новим виглядом Вашого пристрою.
Переглядів: 4 871
 | 
Популярність: 423
Alien spider 3D (Іноземний павук 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 28
Alien spider 3D - яскраві і технологічні живі 3D шпалери в червоно-чорних тонах з абстрактною людиною-павуком. Доповніть свій неповторний образ і зробіть свій пристрій ще більш унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 5 525
 | 
Популярність: 953
Moon slide (Місячна гірка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 24
Moon slide - казкові живі шпалери з чарівною гіркою у формі місяця, на якій катаються кумедні чоловічки. Відвідайте дивовижну країну, де живуть маленькі мешканці в різнокольорових будиночках, які із задоволенням поділяться з Вами гарним настроєм.
Переглядів: 4 535
 | 
Популярність: 570
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 35
Fantasy by Dream World HD Live Wallpapers - красиві живі шпалери з чарівними німфами, феями та єдинорогами. Прикрасьте свій пристрій цими шпалерами і подорожуйте по чарівному королівству фантазії, магії і любові.
Переглядів: 7 963
 | 
Популярність: 852
Fairy party (Свято фей)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 7
Fairy party - дивовижні живі шпалери з чарівними феями. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і рушайте у світ фантазій, в якому чарівні створіння чудово проводять час і діляться радістю з усіма своїми гостями.
Переглядів: 3 768
 | 
Популярність: 261
Cherry in blossom (Квітуча вишня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 32
Cherry in blossom - яскраві живі шпалери з казково красивою квітучою сакурою на тлі містичного нічного саду. Відчуйте аромат рожевих квітів і насолодіться чарівною красою пейзажу, дивлячись на падіння пелюстків і рух хмар.
Переглядів: 9 261
 | 
Популярність: 1 049
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 34
Unicorn by Cute Live Wallpapers And Backgrounds - дивовижні живі шпалери з чарівними єдинорогами і красивою анімацією. Пориньте в чудову казку, в якій живуть добрі феї, а прекрасні єдинороги їм вірно служать.
Переглядів: 10 188
 | 
Популярність: 834
The Moon (Місяць)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 11
The Moon - чарівні живі шпалери з природним супутником Землі, який буде змінювати свою форму від повного до півмісяця. Надайте своєму пристрою абсолютно новий вигляд і насолоджуйтеся видами Всесвіту з красивою анімацією.
Переглядів: 4 177
 | 
Популярність: 306
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.0.1 . Рубрика: Фентезі - завантажити живі шпалери для Android 4.0.1 безкоштовно.