У цьому розділі представлені Ігри живі шпалери для Android 4.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Ігри, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Alien spider 3D (Іноземний павук 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 28
Alien spider 3D - яскраві і технологічні живі 3D шпалери в червоно-чорних тонах з абстрактною людиною-павуком. Доповніть свій неповторний образ і зробіть свій пристрій ще більш унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 5 540
 | 
Популярність: 957
Battlefield (Поле битви)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,9
Голосів: 15
Battlefield - красиві живі шпалери з реалістичними ефектами, спеціально створені для шанувальників військової техніки. Відчуйте себе керуючим танком або гвинтокрилом на полі битви, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 4 077
 | 
Популярність: 646
Stickman (Стикмен)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 35
Stickman - порадуйте себе новими цікавими живими шпалерами з пригодами намальованого чоловічка - стикмена. Доступні різні локації: гора Рашмор, Нью-Йорк, відкрите поле, нічне місто і рухомі об'єкти: ангел, вертоліт, супер людина та інші.
Переглядів: 6 924
 | 
Популярність: 1 517
Assasins creed (Кредо ассасіна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 118
Assasins creed - стильні шпалери на смартфон або планшет для всіх шанувальників однойменних фільму та гри. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і якісні картинки високої якості з улюбленими героями будуть радувати Вас кожен день.
Переглядів: 15 489
 | 
Популярність: 3 935
Akuma (акума)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 70
Akuma - приголомшливі живі шпалери з відомим японським персонажем коміксів, ігор і серіалів. Додаток реагує на дотики, оснащено енергозберігаючими режимом і плавною анімацією.
Переглядів: 22 337
 | 
Популярність: 5 291
Minecraft (Майнкрафт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 456
Minecraft - живі шпалери за мотивами популярної гри. Додаток споживає невеликий заряд батареї, має плавну анімацію і сумісно з більшістю смартфонів і планшетів.
Переглядів: 78 215
 | 
Популярність: 13 829
Titanfall (Падіння титанів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 98
Titanfall - відчуйте чистий адреналін і захоплюючі бої з живими шпалерами по сюжету однойменної багатокористувацької гри. Ефектним доповненням є динамічна анімація.
Переглядів: 29 246
 | 
Популярність: 8 451
Skyrim (Скайрім)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 143
Skyrim - це живі шпалери спеціально для любителів цієї гри. Чудовий світ фентезі з дивовижним краєвидом скелястих гір і стародавніх підземель. Насолоджуйтеся красивими шпалерами на своєму екрані.
Переглядів: 36 744
 | 
Популярність: 8 929
World of tanks (Світ танків)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 141
World of tanks складаються з декількох сцен з танками, які по черзі змінюються. Передній план зміщується щодо заднього з паралакс ефектом, що створює відчуття глибини сцени.
Переглядів: 44 749
 | 
Популярність: 12 752
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.0.1 . Рубрика: Ігри - завантажити живі шпалери для Android 4.0.1 безкоштовно.