У цьому розділі представлені Інтерактивні живі шпалери для Android 2.3.7 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Інтерактивні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Magic Fluids by Mad Scientist (Магічні рідини)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 26
Magic Fluids by Mad Scientist - зачарований рух рідини і газу з безліччю різноманітних налаштувань. Ви можете змінювати тип рідини, форму, кольорову палітру, час знаходження певного елемента на екрані і зберігати отриманий результат для подальшого використання.
Переглядів: 6 839
 | 
Популярність: 955
Galaxy aquarium (галактичний акваріум)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 46
Galaxy aquarium - чудовий акваріум з милими рибками. Міняйте фон і швидкість руху рибок в настройках і насолоджуйтеся ідеальним поєднанням Ваших параметрів. Якісна анімація.
Переглядів: 20 505
 | 
Популярність: 3 222
My name (Моє ім'я)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 16
Ваше ім'я та імена Ваших близьких, написані красивими і незвичайними шрифтами. Висловіть свої почуття коханій людині або порадуйте друзів за допомогою незвичайної ідеї. Низьке споживання енергії.
Переглядів: 8 240
 | 
Популярність: 1 318
Water wave (Велика хвиля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 6
Water wave - красиві абстрактні хвилі на екрані Вашого смартфона або планшета. Живі шпалери реагують на дотики, мають безліч налаштувань і економно витрачають заряд батареї.
Переглядів: 6 210
 | 
Популярність: 924
Light bokeh (легке боке)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 4
Light bokeh - приголомшливі живі шпалери з красивими фоновими зображеннями. Програма оснащена ефектом паралакса, має зручні настройки, а також сумісно з більшістю пристроїв.
Переглядів: 5 399
 | 
Популярність: 540
Bullet (куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 40
Bullet - реалістичні кулі на робочому столі Вашого пристрою. Живі шпалери реагують на дотики, мають безліч налаштувань, економно витрачають заряд акумулятора і оснащені плавною анімацією.
Переглядів: 19 079
 | 
Популярність: 3 684
Fishbowl by Splabs (круглий акваріум)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,5
Голосів: 21
Fishbowl by Splabs - забавні рибки на екрані Вашого робочого столу. Не забувайте годувати і грати з ними. Живі шпалери реагують на дотики, мають безліч налаштувань і енергозберігаючий режим.
Переглядів: 17 390
 | 
Популярність: 2 194
Dragon on skull (Дракон на черепі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 45
Dragon on skull - містичний дракон сидить на черепі і дихає вогнем, а очі черепа загоряються яскравими вогнями при дотику. У налаштуваннях є можливість регулювати швидкість анімації.
Переглядів: 17 720
 | 
Популярність: 3 605
Autumn leaves 3D by Alexander Kettler (Осіннє листя 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 12
Autumn leaves 3D by Alexander Kettler - неймовірні тривимірні живі шпалери з осіннім листям, які коливаються на вітрі. Ви зможете спостерігати за сценою з усіх боків, проводячи пальцем по екрану.
Переглядів: 10 710
 | 
Популярність: 1 652
Fantasy forest 3D (Фантастичний ліс 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,8
Голосів: 30
Fantasy forest 3D - барвистий ліс з деталізованою графікою тепер на екрані Вашого смартфона або планшета. Живі шпалери споживають невеликий заряд батареї і сумісні з більшістю пристроїв.
Переглядів: 29 893
 | 
Популярність: 6 697
Hot chocolate (Гарячий шоколад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 27
Hot chocolate - найсолодші і смачні живі шпалери для Вашого пристрою. Велика колекція анімованих зображень шоколаду, цукерок, горіхів і кави обов'язково сподобається всім ласунам.
Переглядів: 16 515
 | 
Популярність: 3 704
Valentine Day: Heart 3D (День святого Валентина: Серце 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 35
Valentine Day: Heart 3D - ці живі шпалери дозволяє встановити приголомшливі серце з магічною ілюмінацією. Воно світиться безліччю частинок і реагує на дотики і положення пристрою.
Переглядів: 25 329
 | 
Популярність: 5 306
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.7 . Рубрика: Інтерактивні - завантажити живі шпалери для Android 2.3.7 безкоштовно.