У цьому розділі представлені Пейзаж живі шпалери для Android 2.3.7 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Пейзаж, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Magic winter (Чарівна зима)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 1
Magic winter - чарівні живі шпалери з маленьким гномиком, що живе посеред засніженого лісу. Встановіть ці шпалери і відчуйте наближення і дух різдвяних свят, коли так хочеться вірити в чудеса.
Переглядів: 603
 | 
Популярність: 86
Magic touch by DualApps (Чарівний дотик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,0
Голосів: 1
Magic touch by DualApps - чарівні живі шпалери з лісовою казкою з прекрасними квітами і вогниками світлячків. Відвідайте казковий будиночок на узліссі, зберіть букет прекрасних квітів і відпочиньте від буденної суєти, встановивши ці шпалери.
Переглядів: 650
 | 
Популярність: 61
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 17
Winter by SubMad Group - красиві живі шпалери з засніженими вулицями і парками. Пориньте в зимову атмосферу з покритими снігом деревами і алеями. Насолоджуйтеся тишею і спокоєм, які дарує нам зимова пора року.
Переглядів: 6 083
 | 
Популярність: 663
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 8
Garden by SubMad Group - літні живі шпалери з прекрасним квітучим садом і красивими анімаційними ефектами. Відчуйте тепло літнього сонця і аромати яскравих квітів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 2 674
 | 
Популярність: 253
Ocean waves by Andu Dun (Океанські хвилі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 6
Ocean waves by Andu Dun - красиві і чарівні живі шпалери з чудовими видами океану. Прогуляйтеся уздовж узбережжя океану і спостерігайте як високі зеленувато-сині хвилі здіймаються і вихлюпуються на берег.
Переглядів: 2 444
 | 
Популярність: 386
Blue sky (Блакитне небо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 8
Blue sky - красиві живі шпалери з чарівними пейзажами блакитного неба. Спостерігайте як пливуть білі хмари по яскраво синьому небу і, як у дитинстві, вгадуйте в хмарах цікаві фігурки різних тварин і людей.
Переглядів: 1 657
 | 
Популярність: 280
Sunflowers (Соняшники)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 5
Sunflowers - літні живі шпалери з великими полями зростаючих соняшників і пурхаючими червоними метеликами. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивовижними сонячними рослинами, які повертають свої квіти в бік сонця.
Переглядів: 2 730
 | 
Популярність: 269
Stars by orchid (Зірки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 15
Stars by orchid - романтичні живі шпалери з красивими видами сутінкового зоряного неба. Спостерігайте за безліччю мерехтливих вогників на небі і падінням метеоритів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 4 930
 | 
Популярність: 705
Firefly by orchid (Світлячок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 9
Firefly by orchid - чарівні живі шпалери з таємничим лісом і літаючими маленькими світлячками. Прогуляйтеся по сутінковому лісу і відчуйте себе всередині казки, де прокидаються нічні метелики і кружляють у танці світлячки.
Переглядів: 4 856
 | 
Популярність: 616
Leaves by orchid (Листя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 7
Leaves by orchid - барвисті живі шпалери з красивими літніми пейзажами і зеленими деревами, з яких вітер зриває листя. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами і спостерігайте за падінням ще зеленого листя.
Переглядів: 2 201
 | 
Популярність: 261
Pinwheel by orchid (Вертушка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 5
Pinwheel by orchid - милі живі шпалери з вітряними вертушками на паличках на тлі гарних літніх пейзажів. Зловіть подих вітру і спостерігайте за обертанням різнокольорових вертушок, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 1 611
 | 
Популярність: 106
Lavender by orchid (Лаванда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 5
Lavender by orchid - красиві живі шпалери з квітучими лавандовими полями. Прикрасьте екран свого пристрою прекрасними квітами лаванди і відчуйте їх ніжний аромат, принесений теплим весняним вітром.
Переглядів: 1 785
 | 
Популярність: 94
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.7 . Рубрика: Пейзаж - завантажити живі шпалери для Android 2.3.7 безкоштовно.