У цьому розділі представлені 3D живі шпалери для Android 2.3.7 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі 3D, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Galaxy 3D by LPlay Studio (Галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 21
Galaxy 3D by LPlay Studio - красиві живі 3D шпалери з дивовижними видами космічної галактики. Створіть власну галактику, вибравши вподобану картинку для фону і налаштувавши різні ефекти, такі як: швидкість обертання, шрифт, колір і анімація.
Переглядів: 4 215
 | 
Популярність: 590
Bamboo house 3D (Бамбуковий будинок 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 7
Bamboo house 3D - таємничі живі шпалери з сутінковим лісом і побудованим з бамбука маленьким будиночком. Оновіть фон Вашого пристрою, створивши загадкову і спокійну атмосферу, в якій легко розмірковувати на будь-яку тему.
Переглядів: 4 047
 | 
Популярність: 582
Space galaxy 3D by SoundOfSource (Космічна галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 14
Space galaxy 3D by SoundOfSource - цікаві живі шпалери космічної тематики з красивими видами космосу. Відкрийте для себе глибини непізнаного простору, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 5 638
 | 
Популярність: 1 025
Deep space 3D (Глибокий космос 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 28
Deep space 3D - таємничі 3D шпалери з чарівними видами далекого космосу. Дослідіть планети і простори всесвіту і насолоджуйтеся дивовижною красою космосу, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 5 725
 | 
Популярність: 1 102
Africa 3D (Африка 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 24
Africa 3D - дивовижні живі 3D шпалери з африканськими тваринами і пейзажами. Досліджуйте світ африканської фауни і спостерігайте за поведінкою диких носорогів і жирафів, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 6 080
 | 
Популярність: 713
Birds 3D by AppQueen Inc. (Птахи 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 20
Birds 3D by AppQueen Inc. - дуже милі живі 3D шпалери з яскравими пташками і красивою анімацією. Насолоджуйтеся чарівними пташками на літній природі і відчуйте себе на прогулянці в лісі, наповненому співом дивовижних пташок.
Переглядів: 6 872
 | 
Популярність: 872
Butterfly 3D by taptechy (Метелик 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 59
Butterfly 3D by taptechy - красиві живі 3D шпалери з яскравими тропічними метеликами, які літають на тлі дикої природи. Подаруйте собі літній настрій, прикрасивши свій пристрій цими чарівними шпалерами.
Переглядів: 13 513
 | 
Популярність: 1 780
Time battle 3D (Час битви 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 47
Time battle 3D - чудові живі 3D шпалери з зображеною подорожжю в часі через червоточину. Переміщуйте по екрану тривимірні елементи та встановіть нові іконки для програм і обкладинки для папок з вбудованого набору.
Переглядів: 9 357
 | 
Популярність: 2 077
Solar system (Сонячна система)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 50
Solar system - красиві космічні живі шпалери з видами планет Сонячної системи. Дослідіть планети нашої системи з унікальною можливістю максимально наблизити планету або поміняти ракурс камери спостереження.
Переглядів: 13 111
 | 
Популярність: 2 038
Poppy field (Макове поле)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 27
Poppy field - красиві живі шпалери з маковими полями. Спостерігайте за рухом сонця від сходу до заходу, за тим, як пливуть хмари і день плавно змінює ніч. Змінюйте швидкість вітру і розмір місяця і насолоджуйтеся польотами птахів над квітучими полями.
Переглядів: 9 812
 | 
Популярність: 946
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 19
Zen garden by BlackBird Wallpapers - дивовижні живі шпалери з східним садом, які стануть яскравою прикрасою Вашого смартфона або планшета. Створіть унікальний вигляд пристрою на кожен день, використовуючи різноманітні фони та інтерактивні ефекти.
Переглядів: 6 354
 | 
Популярність: 421
Water galaxy (Водна галактика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 75
Water galaxy - легкі і ніжні живі шпалери з красивими водними ефектами та анімацією. Відчуйте себе повелителем водної стихії, коли вода реагує на Ваші дотики і підпорядковується Вашим бажанням.
Переглядів: 18 226
 | 
Популярність: 4 110
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.7 . Рубрика: 3D - завантажити живі шпалери для Android 2.3.7 безкоштовно.