У цьому розділі представлені Інтерактивні живі шпалери для Android 2.3.7 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Інтерактивні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,5
Голосів: 7
Winter by SubMad Group - красиві живі шпалери з засніженими вулицями і парками. Пориньте в зимову атмосферу з покритими снігом деревами і алеями. Насолоджуйтеся тишею і спокоєм, які дарує нам зимова пора року.
Переглядів: 2 843
 | 
Популярність: 259
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 5
Garden by SubMad Group - літні живі шпалери з прекрасним квітучим садом і красивими анімаційними ефектами. Відчуйте тепло літнього сонця і аромати яскравих квітів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 600
 | 
Популярність: 139
Asteroid belt by Kittehface Software (Пояс астероїдів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 12
Asteroid belt by Kittehface Software - цікаві живі шпалери з космічним поясом астероїдів і красивими видами галактики. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь чудовими знімками астероїдів.
Переглядів: 2 373
 | 
Популярність: 429
Ocean waves by Andu Dun (Океанські хвилі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 6
Ocean waves by Andu Dun - красиві і чарівні живі шпалери з чудовими видами океану. Прогуляйтеся уздовж узбережжя океану і спостерігайте як високі зеленувато-сині хвилі здіймаються і вихлюпуються на берег.
Переглядів: 2 051
 | 
Популярність: 320
Blue sky (Блакитне небо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 7
Blue sky - красиві живі шпалери з чарівними пейзажами блакитного неба. Спостерігайте як пливуть білі хмари по яскраво синьому небу і, як у дитинстві, вгадуйте в хмарах цікаві фігурки різних тварин і людей.
Переглядів: 1 337
 | 
Популярність: 218
Galaxy 3D by LPlay Studio (Галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 19
Galaxy 3D by LPlay Studio - красиві живі 3D шпалери з дивовижними видами космічної галактики. Створіть власну галактику, вибравши вподобану картинку для фону і налаштувавши різні ефекти, такі як: швидкість обертання, шрифт, колір і анімація.
Переглядів: 3 320
 | 
Популярність: 481
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 7
Halloween by Beautiful Wallpaper - цікаві живі шпалери, присвячені святкуванню Хеллоуїна. Створіть святкову атмосферу і оточіть себе відповідною атрибутикою, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 187
 | 
Популярність: 182
Spring flowers by orchid (Весняні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,0
Голосів: 7
Spring flowers by orchid - весняні живі шпалери з красивими квітучими деревами. Прикрасьте екран свого пристрою ніжними квітами вишень і насолоджуйтеся красою природи, яка прокинулась від довгого зимового сну.
Переглядів: 2 340
 | 
Популярність: 212
Valentines Day by orchid (День святого Валентина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,5
Голосів: 4
Valentines Day by orchid - романтичні живі шпалери, присвячені святкуванню дня закоханих. Відобразіть свої почуття в милих і ніжних зображеннях, якими Ви зможете прикрасити екран Вашого пристрою і передати оточуючим свої емоції.
Переглядів: 1 182
 | 
Популярність: 96
Sunflowers (Соняшники)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 4
Sunflowers - літні живі шпалери з великими полями зростаючих соняшників і пурхаючими червоними метеликами. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивовижними сонячними рослинами, які повертають свої квіти в бік сонця.
Переглядів: 2 505
 | 
Популярність: 237
Stars by orchid (Зірки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 15
Stars by orchid - романтичні живі шпалери з красивими видами сутінкового зоряного неба. Спостерігайте за безліччю мерехтливих вогників на небі і падінням метеоритів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 4 457
 | 
Популярність: 641
Firefly by orchid (Світлячок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 9
Firefly by orchid - чарівні живі шпалери з таємничим лісом і літаючими маленькими світлячками. Прогуляйтеся по сутінковому лісу і відчуйте себе всередині казки, де прокидаються нічні метелики і кружляють у танці світлячки.
Переглядів: 4 510
 | 
Популярність: 556
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.7 . Рубрика: Інтерактивні - завантажити живі шпалери для Android 2.3.7 безкоштовно.