У цьому розділі представлені Фентезі живі шпалери для Android 3.0. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фентезі, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Fairy by orchid (Фея)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 27
Fairy by orchid - казкові живі шпалери, які відкривають двері в чарівний світ. Побувайте в гостях у феї, відвідайте химерні замки і прогуляйтеся по загадковим стежками зачарованого лісу, де живуть казкові істоти.
Переглядів: 8 044
 | 
Популярність: 806
Assasins creed (Кредо ассасіна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 83
Assasins creed - стильні шпалери на смартфон або планшет для всіх шанувальників однойменних фільму та гри. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і якісні картинки високої якості з улюбленими героями будуть радувати Вас кожен день.
Переглядів: 10 942
 | 
Популярність: 2 822
Mystic night by Amax LWPS (Містична ніч)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 25
Mystic night by Amax LWPS - таємничі живі шпалери, де на тлі нічного неба мерехтять зірки, пропливають хмари, в траві сяють світлячки і чути шелест листя. Насолоджуйтесь красою ночі і сходом повного місяця разом з чорним бродячим котиком, який задивився на небо.
Переглядів: 5 179
 | 
Популярність: 754
Dragon HD (Дракон HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,4
Голосів: 29
Dragon HD - дивовижні міфічні істоти, які підкорюють своєю могутністю і красою. Додаток містить безліч картинок високої якості і має зручну навігацію.
Переглядів: 7 076
 | 
Популярність: 726
Dragon (Дракон)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 122
Dragon - колекція фантастичних драконів. Всі міфічні істоти анімовані. Додаток підтримує казкові ефекти, тому кожна сцена виглядає дуже красиво.
Переглядів: 28 046
 | 
Популярність: 5 880
Mermaid by MYFREEAPPS.DE (русалка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 76
Mermaid by MYFREEAPPS.DE - прекрасні русалки в прозорій воді, які зачарують Вас своєю красою і грацією. Великий вибір фонів, красиві зображення, низьке споживання енергії, плавна анімація.
Переглядів: 28 324
 | 
Популярність: 3 635
Fireflies by Live wallpaper HD (світлячки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,1
Голосів: 64
Fireflies by Live wallpaper HD - живі шпалери продемонструють Вам найдивовижніших комах. Ці магічні світлячки прикрасять екран Вашого пристрою, а також зроблять його унікальним і неповторним.
Переглядів: 21 137
 | 
Популярність: 3 551
Fantasy sakura (фентезі сакура)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 34
Fantasy sakura - красиві живі шпалери з колекцією приголомшливих зображень сакури в стилі фентезі. Програма оснащена плавною анімацією, реагує на дотики і має енергозберігаючий режим.
Переглядів: 13 980
 | 
Популярність: 2 450
Giant: Fantasy (Велетень: Фентезі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 19
Giant: Fantasy - величезні велетні на екрані Вашого смартфона або планшета. Пориньте в казку і відчуйте могутність цих персонажів. Програма оснащена простим та зручним настройками.
Переглядів: 9 939
 | 
Популярність: 1 910
Elf world (світ ельфів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 15
Elf world - фантастичні живі шпалери для екрану Вашого смартфона або планшета. Приголомшливі ельфи, дракони, феї та інші істоти прикрасять Ваш робочий стіл і зроблять його унікальним.
Переглядів: 13 153
 | 
Популярність: 2 077
Gothic (готика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 85
Gothic - готичні живі шпалери для робочого столу Вашого смартфона або планшета. Додаток має колекцію тематичних зображень в хорошій якості, які доповнені плавною анімацією.
Переглядів: 33 082
 | 
Популярність: 8 225
Dragon on skull (Дракон на черепі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 39
Dragon on skull - містичний дракон сидить на черепі і дихає вогнем, а очі черепа загоряються яскравими вогнями при дотику. У налаштуваннях є можливість регулювати швидкість анімації.
Переглядів: 14 973
 | 
Популярність: 3 505
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 3.0. Рубрика: Фентезі - завантажити живі шпалери для Android 3.0 безкоштовно.