У цьому розділі представлені Інтерактивні живі шпалери для Android 3.0. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Інтерактивні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Andaman paradise (Андаманський рай)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 6
Andaman paradise - красиві живі шпалери з мальовничим пейзажем далеких островів. Рушайте в захоплюючу подорож по тропічним Андаманським островам і насолоджуйтеся блакиттю води і зеленню гірських вершин.
Переглядів: 3 129
 | 
Популярність: 293
Diwali night (Ніч Дівалі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,1
Голосів: 10
Diwali night - яскраві живі шпалери, присвячені індійському святу вогнів. Прогуляйтеся індійськими нічними вулицями, прикрашеними вогнями, ліхтариками та свічками та насолодіться чудовими феєрверками над дахами будинків.
Переглядів: 2 269
 | 
Популярність: 272
Pixel rain (Піксельний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 13
Pixel rain - оригінальні живі шпалери у вигляді падаючих пікселів на екрані. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь красою падіння маленьких різнокольорових квадратиків, які подарують Вам душевну рівновагу.
Переглядів: 3 673
 | 
Популярність: 472
Peacocks (Павичі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 13
Peacocks - красиві живі шпалери з граціозними і прекрасними птахами. Прикрасьте свій екран картинками з павичами і насолоджуйтесь гарною анімацією у вигляді мерехтливих блискучих зірочок і кружляючих метеликів.
Переглядів: 3 363
 | 
Популярність: 307
Cute (Милі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 12
Cute - милі живі шпалери із забавними героями мультфільмів. Прикрасьте свій пристрій цими шпалерами і пригадайте улюблених персонажів із мультфільмів, дивлячись на яких Ви обов'язково будете посміхатися і думати про щось добре і гарне.
Переглядів: 2 806
 | 
Популярність: 196
Koi 3D (Коі 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 27
Koi 3D - красиві живі шпалери з дуже милими різнокольоровими рибками коі. Створить гарний японський ставок на екрані свого пристрою і насолоджуйтеся заспокійливою атмосферою тиші і спокою, спостерігаючи за плаваючими рибками.
Переглядів: 8 563
 | 
Популярність: 1 293
Flowers by villeHugh (Квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 18
Flowers by villeHugh - яскраві живі шпалери з декоративними і дикорослими квітами. Насолоджуйтеся весняним цвітінням дерев, тропічними орхідеями і садовими трояндами. Використовуйте анімовані ефекти, щоб надати унікальність і реалістичність шпалерам.
Переглядів: 3 958
 | 
Популярність: 413
1031 flowers (1031 квітка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 7
1031 flowers - милі живі шпалери з різними красивими квітами. Прикрасьте екран свого смартфона або планшета прекрасними трояндами або польовими ромашками, які будуть піднімати Вам настрій кожен день.
Переглядів: 1 787
 | 
Популярність: 106
Blicky: Pets (Відблиски: Вихованці)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 9
Blicky: Pets - забавні живі шпалери з милими тваринками, які будуть стежити очима за Вашими діями на екрані і нахилами пристрою. Подаруйте собі позитивні емоції, встановивши цей додаток на свій пристрій.
Переглядів: 2 872
 | 
Популярність: 291
Lovely arowana by kimvan (Чарівна арована)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 14
Lovely arowana by kimvan - встановіть на свій пристрій живі шпалери з однією з найдавніших риб на Землі - арованою. Забезпечте собі довге і щасливе життя, адже вважається, що ця рибка могутній талісман, який приносить своєму власникові удачу в справах, багатство, процвітання і здоров'я.
Переглядів: 5 589
 | 
Популярність: 991
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,8
Голосів: 16
Zen garden by BlackBird Wallpapers - дивовижні живі шпалери з східним садом, які стануть яскравою прикрасою Вашого смартфона або планшета. Створіть унікальний вигляд пристрою на кожен день, використовуючи різноманітні фони та інтерактивні ефекти.
Переглядів: 4 260
 | 
Популярність: 355
Winter snow by HD WALL MEDIA (Зимовий сніг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 17
Winter snow by HD WALL MEDIA - красиві живі шпалери з зимовим пейзажем. Прикрасьте екран свого пристрою видами зимового засніженого лісу, на узліссі якого розташувалося невелике село з освітленими маленькими дерев'яними будиночками.
Переглядів: 5 007
 | 
Популярність: 583
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 3.0. Рубрика: Інтерактивні - завантажити живі шпалери для Android 3.0 безкоштовно.