У цьому розділі представлені Абстрактні живі шпалери для Android 3.0. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Абстрактні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Pixel rain (Піксельний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 18
Pixel rain - оригінальні живі шпалери у вигляді падаючих пікселів на екрані. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь красою падіння маленьких різнокольорових квадратиків, які подарують Вам душевну рівновагу.
Переглядів: 4 001
 | 
Популярність: 530
Water galaxy (Водна галактика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 58
Water galaxy - легкі і ніжні живі шпалери з красивими водними ефектами та анімацією. Відчуйте себе повелителем водної стихії, коли вода реагує на Ваші дотики і підпорядковується Вашим бажанням.
Переглядів: 13 889
 | 
Популярність: 3 164
Stickman (Стикмен)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 28
Stickman - порадуйте себе новими цікавими живими шпалерами з пригодами намальованого чоловічка - стикмена. Доступні різні локації: гора Рашмор, Нью-Йорк, відкрите поле, нічне місто і рухомі об'єкти: ангел, вертоліт, супер людина та інші.
Переглядів: 5 099
 | 
Популярність: 1 191
Blox by Fabmax (Блоки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 34
Blox by Fabmax - цікаві живі шпалери, що складаються з зростаючих стовпчиків з кубиками, які можна дотиком пальця засовувати назад. Виберіть вподобаний Вам колір кубиків, швидкість руху і висоту стовпчиків і насолоджуйтеся цікавими шпалерами в формі гри.
Переглядів: 7 067
 | 
Популярність: 1 487
Shake them all 2 (Струсни всіх їх 2)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 8
Shake them all 2 - забавні живі шпалери з безліччю маленьких андроїдів на екрані. Струсніть свій пристрій і Ви побачите як різнокольорові роботи розлітаються по всьому екрану. Налаштуйте вид роботів, фон, освітлення та багато іншого на свій смак.
Переглядів: 2 418
 | 
Популярність: 368
Magic Fluids by Mad Scientist (Магічні рідини)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 24
Magic Fluids by Mad Scientist - зачарований рух рідини і газу з безліччю різноманітних налаштувань. Ви можете змінювати тип рідини, форму, кольорову палітру, час знаходження певного елемента на екрані і зберігати отриманий результат для подальшого використання.
Переглядів: 5 191
 | 
Популярність: 843
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 21
Butterflies by Fantastic Live Wallpapers - фантастичні живі шпалери з метеликами стануть дуже милим додатком Вашого пристрою. Відпочивайте від звичайних справ, дивлячись на чарівних метеликів з казки з красивими анімаційними ефектами.
Переглядів: 7 582
 | 
Популярність: 429
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 484
Переглядів: 70 988
 | 
Популярність: 7 408
Droid Dna (Днк Droid)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 31
Droid Dna - красиве силове поле, яке захищає далеку планету. Лазерна сітка періодично змінює своє забарвлення і формує нову структуру захисту.
Переглядів: 10 609
 | 
Популярність: 2 131
Liquid Cloud (Рідке хмара)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 16
Liquid Cloud - відмінна симуляція диму. Шпалери підтримують сучасні графічні технології, тому всі розрахунки проводяться в режимі реального часу.
Переглядів: 8 348
 | 
Популярність: 1 478
Fireball (Вогненна куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 92
Fireball - адаптивні кольорові малюнки з якісними художніми ефектами. Взаємодійте з візерунками і створюйте нові картинки.
Переглядів: 18 964
 | 
Популярність: 5 651
3D Light (Світ 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 64
3D Light - проекція яскравих колірних хвиль. Шпалери використовують динамічне освітлення, кілька джерел світла і різноманітні стилі анімації.
Переглядів: 18 484
 | 
Популярність: 4 020
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 3.0. Рубрика: Абстрактні - завантажити живі шпалери для Android 3.0 безкоштовно.